Vyberte jazyk:

Call centrum
840 306 090
Po-Pá: 8:00 - 18:00

Novinka

Nejlepší dárek k Vánocům pro Vaše děti? (13.09.2016)

Půlroční předplatné časáku JJ jen za 299 Kč. Jestli chcete být doma za hvězdu, určitě objednejte předplatné JJ časáku! Navíc si můžete stáhnout vánoční dárkový certifikát.

Na obálce prvního čísla se objeví, kromě dalších JůTuberů i Fallenka (Andrea Havelková). Fallence, jejíž videa pravidelně sledují statisíce fanoušků, se časák věnuje také uvnitř v pravidelné rubrice JůTuber měsíce. Exkluzivní rozhovory, profily a plakáty JůTuberů doplňují texty o módě, kráse a životním stylu od Style With Me, Get The Louk, Zachyho a All Sarah All. Na své si přijdou i kluci, protože (nejen) je budou pravidelně svými texty o technických a herních novinkách zásobovat Martin Rota, House, Fallenka a MadBros. O to, aby časák nebyl nuda, se postará trio Vaďák, Vlada Videos a PeeetaaaTV. To už je pěkná nálož! Jenže dnešní mladé generaci by to určitě nestačilo, a tak máme další rubriky - Carrie Kirsten se podělí o své životní příběhy, s Gabrielle Hecl vyrazíme na výlety nejen po Česku a DenisTV rozjíždí svou kontroverzní poradnu pro náctileté. V časáku najdete i komix s hrdiny knížky Já, JůTuber a chill out zónu. V budoucnu se bude časák rozrůstat nejenom počtem rubrik, ale také počtem JůTuberů, kteří tvoří redakci celého časopisu.

Pokud chceš mít doma JJ časák o den dřív než ostatní a nechceš chodit do trafiky, předplať si ho!

Roční předplatné vyjde na 599 Kč. Nepřijdeš ani o jeden plakát a můžeš si zasoutěžit o super ceny pouze pro předplatitele.>

Prostě si tě budeme rozmazlovat!