Vyberte jazyk:

Call centrum
234 092 851
Po-Pá: 8:00 - 16:00

Tituly dle zaměření

Tituly dle určení

Časté dotazy

Jak si objednat předplatné?

Předplatné si můžete objednat na našem webu predplatne.cz, poštou na objednávkovém kupónu, který najdete v časopise, emailem, na telefonním čísle 234 09 28 51 .

Jak prodloužit předplatné?

Na prodloužení předplatného není nutné vyplňovat novou objednávku. Vždy s předposledním a posledním číslem přijde složenka, faktura a na email upozornění, že Vám končí předplatné. Jakmile zaplatíte, je předplatné bez dalšího prodlouženo.

Máte-li zájem o změnu předplatného na jiný titul či verzi titulu, můžete tak učinit přes web, emailem na adrese predplatne@predplatne.cz nebo na telefonním čísle 234 09 28 51 .

Zrušení předplatného a Sipo platby

Je možné prostřednictvím webu na adrese predplatne.cz, emailu na adrese predplatne@predplatne.cz nebo telefonem na čísle 234 09 28 51 , a to zhruba ve chvíli, kdy Vám přijde první složenka na prodloužení předplatného.

Pouze u Sipa je nutné nám zrušení předplatného hlásit minimálně 2 měsíce před ukončením předplatného, jinak bude předplatné ukončeno na konci dalšího předplatitelského období.

Jak zadat a co je potřeba k předplatnému a jak zadat předplatné, které chci darovat?

Vyberte časopis, který si přejete darovat, vyberte možnost Jiná doručovací adresa a vyplňte ji. Fakturační adresu ponechte Vámi zadanou adresu, kterou jste vyplnili při registraci. Zvolte si způsob platby a objednávku potvrďte.

U vybraného časopisu si můžete vytisknout darovací list: Klikněte na odkaz Vytisknout darovací list, ten si uložte na plochu počítače a vytiskněte.

Vždy při zadání obdržíte na email potvrzení objednávky a v příloze podklad k úhradě. V případe platby složenkou se zasílá s prvním číslem předplatiteli a při předplatném kde je uveden plátce, odchází složenka v obálce na adresu daného plátce.

Předposlední a poslední číslo se složenkou

Tato čísla časopisu, která od nás obdržíte a na jejichž obalu najdete složenku, je číslo časopisu, které máte ješte zaplaceno. Není nutné nám toto číslo vracet.

Jakým způsobem dodáváme časopisy předplatitelům?

Časopisy předplatitelům zasíláme prostřednictvím České pošty a doručuje je poštovní doručovatelka do schránky. Časopisy zasíláme ve fólii.

Variabilní symbol (zákaznické číslo)

Při platbě předplatného je vždy nejdůležitejší vyplnit správně variabilní symbol. Je to zákaznické číslo Vašeho předplatného a platba se pod tímto číslem připojí k danému předplatnému, které si přejete odebírat.

Reklamace

Při nedodání čísla nás kontaktujte na telefonním čísle 234 09 28 51 , na našem webu na adrese predplatne.cz nebo na emailu predplatne@predplatne.cz. Reklamaci lze uplatnit nejpozději do druhého dne po vydání následujícího čísla. Reklamovat lze 3 čísla zpětně a to od aktuálního čísla, které bude vycházet. V případě, že číslo není u distributora skladem, tak bude předplatné automaticky prodlouženo o dané nedoručené číslo.

Údaje pro kontakt s námi

Pri jakémkoliv kontaktu s námi (jak po telefonu s našimi operátory, tak prostřednictvím emailu ci poštou) uveďte prosím, vždy celou adresu (pri změně na novou adresu i tu původní) nebo zákaznické číslo. Urychlíte tím odpoveď na Váš dotaz. Děkujeme.

Zasílání časopisů do zahraničí

Objednávku můžete vyhotovit emailem na info@predplatne.cz nebo přes naše webové rozhraní.

Tyto objednávky se dále řeší individuálně s našimi operátory, kteří Vás budou zpětne kontaktovat emailem s kompletními údaji.

K předplatnému se vždy pričítá poštovné do dané země dle aktuálního ceníku České pošty. Dále bankovní poplatek za převod a to v případe, že bude předplatné hrazeno ze zahraniční banky.

Předčasné ukončení předplatného a vrácení částky

Dle všeobecných podmínek lze předplatné ukončit před jeho uplynutím, ale pouze v případě, že k předplatnému nebyl čerpán dárek nebo bonus, který předplatitel obdržel.

Předplatné se po zaslání výpovědi o dřívejším ukončení na email info@predplatne.cz nebo poštou ihned ukončí a za nedodané výtisky bude částka vrácena po odečtení administrativního poplatku ve výši 70,- Kč.

Vyjímku tvoří platba přes SIPO. Zde musí být výpoveď dodána nejpozději 2 měsíce před ukončením předplatného a pokud není dodána, ukončí se až na konci dalšího předplatitelského období. Pouze v případě úmrtí bude předplatné ukončeno dříve a částka po odečtu administrativního poplatku vrácena.

Doručení dárku za předplatné

Zde záleží na podmínkách daného vydavatele, který si určuje termín odeslání dárku a kam je dárek doručován. Převážně to bývá 6-8 týdnů od provedené platby za předplatné. Tyto informace naleznete vždy v obchodních podmínkách vydavatele.

Kde naleznu darovací list?

Z důvodu, že ne všechny darovací listy poskytuje vydavatel v tištěné formě, je možno si vždy u každého titulu uložit a vytisknout darovací list.

Nalezněte titul na našich stránkách, otevřete ho a klikněte na ikonu Vytisknout dárkový certfikát.