Vyberte jazyk:

Call centrum
234 092 851
Po-Pá: 8:00 - 16:00

Jak nakupovat

Před prvním nákupem prostřednictvím tohoto webu je nutná Vaše registrace. Bez registrace můžete tituly časopisů pouze prohlížet, nikoli nakupovat.

Registrace je velmi jednoduchá a každý zákazník ji provádí pouze jedenkrát. Při Vaší další návštěvě totiž zadáte pouze své prihlašovací jméno a heslo.

Po registraci si svůj účet jednoduše aktivujete pomocí e-mailu, který zašleme na Vaši e-mailovou adresu. Po úspěšné aktivaci můžete objednávat tituly, který se Vám líbí.

Systém si pamatuje veškeré Vaše údaje, které jste zadali při registraci a zobrazí Vám i objednávky vyhotovené v minulosti pomocí tohoto registračního profilu. O Vašich objednávkách tak máte dokonalý přehled.

Tituly vždy objednáváte od aktuálního čísla, které bude od nás expedováno. Obálku tohoto aktuálního čísla uvidíte vždy po otevření detailu časopisu.

Nákup časopisu jako dárek

Vyberte časopis, který si přejete darovat, vyberte možnost Jiná doručovací adresa a vyplňte ji. Fakturační adresu ponechte Vámi zadanou adresu, kterou jste vyplnili při registraci. Zvolte způsob platby a objednávku potvrďte. U vybraného časopisu si můžete vytisknout darovací list: Klikněte na ikonu Vytisknout dárkový certifikát, ten si uložte na plochu počítače a pak vytiskněte.